Sık Sorulan Sorular

USDT Cloud Mining 2019 yılında faaliyete geçen İşviçre merkezli, coin madencilik cihazları üretim ve dağıtım şirketidir. Coin madenciliği cihazlarımız düşük işçi maliyetinin olduğu Çin de üretilmektedir. Bu sayede cihaz üretim maliyetimiz daha düşük.

Çin de ki üretim merkezimizle beraber, +400 kişinin üzerinde işçimiz bulunmaktadır. Cihazların üretimi, gerekli bakımları USDT Cloud Mining tarafından yapılmaktadır. Coin madenciliği cihazlarımız dünya'nın 21 ülkesine ihraç ediliyor.
Öncelikle şirketimiz tamamen coin üzerinedir, USDT dışında başka bir para biriminin kullanılması tamamen mantık dışıdır. Tüm dünyanın benimsediği dolar sayesinde, başka piyasalar da yaşanan ani düşüş ve çıkışlardan etkilenmiyoruz. Hem bizlerin, hem de kullanıcılarımızın piyasadan etkilenmesinin önüne geçiyoruz.
Maalesef Türkiye'de ofisimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden ödemelerinizi Türkiye Cumhuriyeti banka hesaplarınıza yapamıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye sayımız 50.000+ i geçtiğinde, İstanbul'da ofisimiz açılacaktır. Sizler'de bu sayede Türkiye Cumhuriyeti banka hesaplarınıza para çekebileceksiniz.
Para Yatır sayfamızda bulunan USDT adresimize para yatırabilir ve sonrasında para yatırma talebi gönderebilirsiniz. Kullanıcılarımızın her hangi bir maduriyet yaşamaması için tüm dünya da kullanılan Binance uygulamasını tavsiye ediyoruz.
USDT kullandığımızdan dolayı hesabınıza 7/24 para yatırabilir ve çekim yapabilirsiniz.
Minumum para çekme tutarı 10$ = 130 TL'dir.