Beyaz Sayfa

USDT Cloud Mining 2019 yılında faaliyete geçen İşviçre merkezli, coin madencilik cihazları üretim ve dağıtım şirketidir. Coin madenciliği cihazlarımız düşük işçi maliyetinin olduğu Çin de üretilmektedir. Bu sayede cihaz üretim maliyetimiz daha düşük.

Çin de ki üretim merkezimizle beraber, +400 kişinin üzerinde işçimiz bulunmaktadır. Cihazların üretimi, gerekli bakımları USDT Cloud Mining tarafından yapılmaktadır. Coin madenciliği cihazlarımız dünya'nın 21 ülkesine ihraç ediliyor.

Türkiye'de ki yüksek vergi oranları nedeniyle, Türkiye'de alıcı talebi bulunmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da bu hizmetten faydalanabilmesi için USDT Cloud Mining platformunu türkçeleştirdik.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları mobil uygulamalarımız üzerinden, cihazlarımıza yatırım yapabilir. İsviçre çiftliğimiz de bulunan cihazlarımızı online olarak satın alabilir ve diğer kullanıcılara bu cihazları kiralayarak daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

İsviçre coin çiftliğimiz de bulunan cihazların bizlere elektrik maliyeti kWh başına 0.138 USD'dir. Bu rakamlara Türkiye'de coin madenciliği yapmak maalesef imkansızdır.

İşte bu yüzden USDT Cloud Mining tam sana göre! İstersen, cihazlarımızı satın alıp diğer kullanıcılara kiraya verebilirsin. İstersen, bizim cihazlarımızı kiralayarak para kazanabilirsin.

USDT Cloud Mining bu yolculağa başladığından beri vizyon anlayışını KAZAN-KAZAN olarak benimsemiştir. Bizler sizlerin talepleri sayesinde para kazanıyoruz. Sizler'de bizim cihazlarımız sayesinde para kazanabiliyorsunuz. Kıyamet kopmadığı sürece USDT Cloud Mining şirketine yatırım yapanlar kazanmaya mahkumdur.

Müşterilerimizin kafasında en ufak bir soru işareti kalmaması için, uygulamamız da destek sistemi bulunmaktadır. Destek ekibimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Güven, Cesaret & Kazanç = USDT Cloud Mining!